BoboVita Marchewka to HIT "Mamo, To Ja" i "Babyonline.pl"

BoboVita Marchewka dla niemowląt po 4. miesiącu życia – został uznany za HIT Mamo, To Ja i Babyonline.pl w kategorii najlepsze danie warzywne.

W roku 2016 Mamo to Ja zmieniło formułę przyznawania nagród. HITa otrzymują te produkty, które mają najwięcej pozytywnych opinii zamieszczonych w Katalogu Produktów w serwisie Babyonline.pl.

Nagrodę przyznano na podstawie głosów rodziców, którzy w imieniu swoich dzieci oceniali produkty dla najmłodszych na Babyonline.pl. 

BoboVita Marchewka po 4. miesiącu życia to idealy produkt na początek rozszerzania diety niemowląt i małych dzieci. To wartościowa i pyszna propozycja dla niemowląt, które dopiero poznają nowe smaki. Produkt jest dopasowany do wieku i etapu rozwoju dziecka. 

Nasze produkty

Odkryj ile uwagi i serca włożyliśmy w nasze produkty, by jak najlepiej odpowiadały potrzebom Twojego dziecka.

Konkurs Zdjęcie Miesiąca

Dziecko na rękach matki Produkty BoboVita
Wyślij zdjęcie swojego maluszka i wygraj pyszny zestaw produktów BoboVita!
Weź udział w konkursie

Aktualności

Sprawdź pozostałe aktualności i promocje, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze / telefonie / tablecie. W każdym momencie można dokonać zmiany tych ustawień. Czytaj więcej
Akceptuję - nie pokazuj więcej tego komunikatu