Nowe musy w tubkach BoboVita z delikatnymi zbożami

4 5

Produkty zbożowe zajmują szczególne miejsce w diecie niemowląt i małych dzieci. Dostarczają bowiem cennych składników odżywczych, dlatego na stałe powinny zagościć w menu maluszka już na etapie rozszerzania diety.

Zboża w połączeniu z owocami to propozycja posiłku w sam raz dla młodego odkrywcy. Zboża w połączeniu z owocami mogą tworzyć pyszne kompozycje smakowe, które świetnie sprawdzą się w menu małego smakosza!

Owoce w tubkach zbożowe

Idealna zbożowa przekąska!

Co podać małemu odkrywcy na spacerze, wycieczce lub w czasie podwieczorku? Rozwiązaniem mogą być musy owocowe BoboVita w wygodnych opakowaniach, do których teraz dołączają 4 wyjątkowe nowości z delikatnymi zbożami.

Jakość zbóż w musach owocowych BoboVIta

Różnorodne zboża zawarte w pełnych smaku tubkach są uprawiane specjalnie z myślą o niemowlętach. Spełniają nawet do 1000 razy* bardziej rygorystyczne normy niż zboża ogólnodostępne, przeznaczone dla dorosłych. Ponadto zgodnie z przepisami prawa owocowe musy (dostępne również z dodatkiem jogurtu) nie zawierają konserwantów, barwników ani wzmacniaczy smaku. To kolejny powód, by maluszkowi podać pyszny duet owoców ze zbożami!

Musy owocowe w tubkach

  • To nowość od BoboVita – produkty zawierają delikatne zboża, a 2 z nich również dodatek jogurtu.
  • Owocowe musy BoboVita zgodnie z przepisami prawa nie zawierają konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.
  • Produkty nie zawierają dodatku cukru – swój smak zawdzięczają wyłącznie cukrom naturalnie pochodzącym ze zbóż, owoców i mleka (w przypadku musów z dodatkiem jogurtu naturalnego).
Czy wiesz, że?

…niektóre zboża (pszenica, żyto, jęczmień, owies) zawierają gluten (– białko roślinne)?

W świetle najnowszych badań eksperci zalecają, aby rozpocząć wprowadzanie glutenu w małych ilościach w dowolnym okresie po ukończeniu 4. m. ż. (17. tyg. ż.) do 12. m. ż.

Owoce w tubce od BoboVita

*Dotyczy norm dla pestycydów w zbożach. Żywność dla niemowląt i małych dzieci spełnia normy bezpieczeństwa i jakości produktu wynikające z prawa europejskiego i krajowego. Normy te są o wiele bardziej restrykcyjne w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia.

Nasze produkty

Odkryj ile uwagi i serca włożyliśmy w nasze produkty, by jak najlepiej odpowiadały potrzebom Twojego dziecka.

Porady żywieniowe
i jadłospisy

Dziecko karmione łyżeczką Owoce i warzywa
Skorzystaj z jadłospisów na każdy dzień tygodnia, dostosowanych do etapu rozwoju Twojego maluszka!
Skorzystaj z jadłospisów

Artykuły

Najpopularniejsze artykuły w serwisie, czyli co polecają inne mamy.

Aplikacja mobilna "BoboVita"

Aplikacja Mobilna BoboVita

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe narzędzie, w którym znajdziesz wskazówki i rady dotyczące żywienia małego dziecka do 1. roku życia.

Szukaj produktów

Lista partnerów NUTRICIA sp. z o.o.