Spróbuj 4 nowości od BoboVita Bio z wyjątkowo pysznymi składnikami

1 min
BoboVita 2022-03 nowoÿci BIO04496_lowres.jpg

BoboVita dba o prawidłowe żywienie najmłodszych na różnych etapach rozwoju. Teraz z myślą o dzieciach, które ukończyły 12. miesiąc życia, do oferty BoboVita Bio dołączają 4 smakowite posiłki.

  BoboVita 2022-03 nowoÿci BIO04496_lowres.jpg
  BoboVita 2022-03 nowoÿci BIO04496_lowres.jpg

  Odkryj to, co dobre dla dziecka i dobre dla planety – posiłki ze składnikami w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw i hodowli. Mniam!

  Z myślą o rodzicach, którym zależy na uwzględnianiu w diecie swoich dzieci żywności ekologicznej, powstała linia BoboVita Bio. To bogata oferta produktów – posiłków, przecierów owocowych, musów owocowych w tubkach, kaszek, chrupeczek, ciasteczek oraz batoników przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych – ze składnikami w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw i hodowli.

  Tak jak wszystkie produkty BoboVita również te z linii Bio spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości, określone przez prawo krajowe i Unii Europejskiej, a ich skład – oparty o różnorodne składniki – dopasowany jest do wymagań żywieniowych młodego organizmu. Dzięki wskazaniu wieku na opakowaniu rodzice mogą mieć pewność, że wybierają dla malucha produkt dopasowany do jego potrzeb.

  Teraz wybór produktów z linii BoboVita Bio jest jeszcze większy. Poznaj to, co dobre dla dziecka i dobre dla planety w 4 zupełnie nowych smakowitych odsłonach!

  Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

  Oceń ten artykuł:

  BoboVita_Bio_musy_owocowe.jpg

  Posiłki i deserki BoboVita Bio to starannie wyselekcjonowane, pochodzące wyłącznie z certyfikowanych upraw oraz hodowli składniki. Poznaj to, co dobre dla dziecka i dobre dla planety.

  Dowiedź się więcej >>