Wsparcie dla Ukrainy

1 min
flaga-ukraińska_.jpg

Jako przedstawiciele grupy spółek Danone w Polsce, chcemy zapewnić, że solidaryzujemy się z obywatelami Ukrainy, stanowczo sprzeciwiając się jakiejkolwiek formie agresji.

  flaga-ukraińska_.jpg
  flaga-ukraińska_.jpg

  Podjęliśmy już kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom pochodzącym z Ukrainy i ich rodzinom. Przekazujemy potrzebującym nasze produkty za pośrednictwem wybranych organizacji. Przekazaliśmy też wsparcie finansowe w wysokości 500 000 zł na rzecz Fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, które zostanie przeznaczone m.in. na ewakuację i pakiety pomocowe dla ofiar wojny. Dodatkowo, wspieramy służby ratownicze na granicy i całą dobę łączymy potrzebujących obywateli Ukrainy z zadeklarowanymi przez pracowników Danone formami pomocy w postaci zakwaterowania, transportu i wsparcia organizacyjnego.

  Zwracacie się do nas z wieloma prośbami – chcemy jednak dać Wam znać, że zdecydowaliśmy się wspierać tylko wybrane inicjatywy, tak by nasza pomoc była jak najbardziej efektywna.

  Dziękujemy, za Wasze dobre serca, za to, że działacie i zapewniamy, że my także robimy, co w naszej mocy, by nieść wsparcie.

  Pozdrawiamy

  Zespół marki BoboVita

  Oceń ten artykuł:

  Produkty_zastępcze.png

  Zamienniki i odpowiedniki produktów ukraińskich

  Aналогові продукти та польські продукти- замінники, рекомендовані для продовження харчування немовлят та дітей раннього віку.

  Dowiedź się więcej >>