Hero-Standard-16_9 (1).png

Aktualności i promocje

Wiemy jak ważne jest prawidłowe żywienie najmłodszych. Jako producent żywności dostarczamy produkty dla niemowląt i małych dzieci dostosowane do ich potrzeb na każdym etapie rozwoju.

Aktualności i promocje

 • Spróbuj 4 nowości od BoboVita Bio z wyjątkowo pysznymi składnikami

  BoboVita dba o prawidłowe żywienie najmłodszych na różnych etapach rozwoju. Teraz z myślą o dzieciach, które ukończyły 12. miesiąc życia, do oferty BoboVita Bio dołączają 4 smakowite posiłki.

 • Wsparcie dla Ukrainy

  Jako przedstawiciele grupy spółek Danone w Polsce, chcemy zapewnić, że solidaryzujemy się z obywatelami Ukrainy, stanowczo sprzeciwiając się jakiejkolwiek formie agresji.

 • Aplikacja mobilna "BoboVita"

  Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe narzędzie, w którym znajdziesz wskazówki i rady dotyczące żywienia małego dziecka. Porady z zakresu żywienia zostały opracowane w oparciu o aktualny schemat żywienia.

 • Poznaj kaszki BoboVita PORCJA ZBÓŻ!

  Produkty zbożowe są ważnym elementem codziennej różnorodnej diety maluszka. Poznaj linię kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ bez dodatku cukru, które dostępne są w 16 wariantach smakowych. Mniam!

 • Już niedługo pyszne nowości BoboVita PORCJA ZBÓŻ bez dodatku cukru!

  Z myślą o Tobie i Twoim maleństwie już wkrótce do linii kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ dołączą wyjątkowo smakowite nowości! Linia BoboVita PORCJA ZBÓŻ to 16 pysznych smaków bez dodatku cukru.

 • 2 deserki owocowo-mleczne JogoMi!

  BoboVita oferuje smakowitą linię deserków owocowo-mlecznych BoboVita JogoMi! To połączenie różnorodnych owoców z kremowym jogurtem lub jogurtem i serem twarogowym. Stanowi pyszne uzupełnienie i urozmaicenie codziennej diety maluszka.

 • Zestaw produktów BoboVita

  Jesteś na etapie rozszerzania diety dziecka? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy zestaw produktów BoboVita na początek przygody poznawania nowych smaków.

 • Nagrody i wyróżnienia dla produktów BoboVita

  Miło nam poinformować, iż w niedawno rozstrzygniętych plebiscytach produkty BoboVita otrzymały nagrody i wyróżnienia.

 • Konkurs BoboVita BIO!

  Poznaj produkty BoboVita Bio i weź udział w konkursie na Instagramie!

 • BoboVita Marchewka to HIT "Mamo, To Ja" i "Babyonline.pl"

  BoboVita Marchewka dla niemowląt po 4. miesiącu życia – został uznany za HIT Mamo, To Ja i Babyonline.pl w kategorii najlepsze danie warzywne.

Nowości z bohaterami bajki Świnka Peppa

BoboVita Peppa Range

Odkryj nasze smakowite NOWOŚCI w produktach BoboVita z bohaterami z kultowej bajki Świnka Peppa. Wypróbuj: musy, ciatseczka, chrupeczki, krakersiki i batoniki!

Wypróbuj
Moja-Pierwsza-Kaszka (1).png

Odbierz prezent od BoboVita!

Linia BoboVita Moja Pierwsza Kaszka to smakowite propozycje dla niemowląt, które są na początku przygody z rozszerzaniem diety – już po 4. miesiącu życia.

Zamów

Dołącz do Klubu BoboVita!

Chcesz wiedzieć jak krok po kroku wprowadzać maluszka w świat nowych smaków? Nie zwlekaj z rejestracją, bo czekają na Ciebie poniższe korzyści!

Konkursy prezent.png

Konkursy

Bierz udział w naszych konkursach i wygrywaj wspaniałe nagrody dla Ciebie i Twojej pociechy!

Dowiedz się więcej
Poradniki książka.png

Poradnik

Otrzymaj bezpłatny poradnik żywienia małego dziecka z unikalnym Planem 5 kroków urozmaicania diety!

Dowiedz się więcej
Newsletter.png

Newsletter

Zapisz się na cykliczny newsletter zawierający cenne wskazówki na temat żywienia i rozwoju Twojego dziecka.

Dowiedz się więcej

Zapytaj doradcę BoboVita

Masz pytania dotyczące żywienia i rozwoju Twojego dziecka lub produktów BoboVita? Porozmawiaj z naszymi doradcami.

Zapytaj doradcę BoboVita

Rozszerzanie diety dziecka

1000 pierwszych dni życia to niezwykle ważny okres w życiu dziecka, to wtedy kształtują się np. preferencje smakowe i budują nawyki żywieniowe. Wprowadzanie nowych posiłków do menu maluszka powinno odbywać się nie wcześniej niż po ukończeniu przez nie 17. tygodnia życia i nie później niż w 26. tygodniu.

Z naszą pomocą dowiesz się, dlaczego taka kolejność jest ważna oraz jak rozszerzać dietę krok po kroku, aby przejść od smaku pojedynczych warzyw do 5 różnorodnych i zbilansowanych posiłków w ciągu dnia. Dowiedz się więcej na temat prawidłowego żywienia niemowlęcia!