Nowa wersja aplikacji mobilnej BoboVita

2 min
Nowa wersja aplikacji mobilnej BoboVita

Aplikacja BoboVita to wyjątkowe narzędzie zawierające wskazówki i porady dotyczące żywienia najmłodszych, które zostały przygotowane na podstawie aktualnego schematu żywienia niemowląt.

Nowa wersja aplikacji mobilnej BoboVita
Nowa wersja aplikacji mobilnej BoboVita

Zachęcamy do zaktualizowania aplikacji BoboVita – jesteśmy przekonani, że docenisz jej nową formę i będzie Was wspierała na kolejnych etapach rozszerzania diety maluszka.

Nowa aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla platformy Android oraz iOS:

Pobierz aplikację BoboVita

Pobierz aplikację BoboVita

  Aby jak najlepiej wspierać rodziców na etapie rozszerzania diety dziecka, nieustannie pracujemy nad treściami i poradami w aplikacji. W jej nowej wersji zaktualizowaliśmy:

  • szatę graficzną,
  • udoskonaliliśmy schemat działania jadłospisów,
  • wprowadziliśmy powiadomienia i aktualności dopasowane do wieku dziecka.

  Rodzice doceniają funkcjonalność aplikacji BoboVita, która nie wymaga logowania się do niej. To dlatego wprowadzane przez Ciebie dane do „Dzienniczka nowych smaków” nie są zapisywane i gromadzone przez aplikację.

  UWAGA! Ważna informacja dla użytkowników poprzedniej wersji aplikacji!

  Po zainstalowaniu zaktualizowanej aplikacji „Dzienniczek nowych smaków” należy uzupełnić samodzielnie. Aby było to łatwiejsze, proponujemy zapisanie – na przykład w formie zrzutów ekranu – danych z prowadzonego przez Ciebie do tej pory „Dzienniczka”.

  Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań Eksperci BoboVita są do Twojej dyspozycji.

  Stwórz profil swojego dziecka

  Po utworzeniu w aplikacji profilu dziecka otrzymasz niezastąpione narzędzie, w którym znajdziesz wskazówki na temat żywienia i rozwoju dostosowane do wieku maluszka!

  Zyskaj szybki dostęp do praktycznych porad na temat żywienia i rozwoju dziecka

  Aplikacja "BoboVita" to źródło cennych porad z zakresu żywienia, opracowanych przez specjalistów ds. żywienia, oraz z zakresu rozwoju malucha.

  Korzystaj z jadłospisu dla Twojego dziecka na każdy dzień

  Potrzebujesz wsparcia na etapie rozszerzania diety dziecka? Chcesz, aby jego dieta była prawidłowo zbilansowana? W aplikacji znajdziesz jadłospisy dla dzieci do 1. roku życia z wykorzystaniem przykładowych produktów na każdy dzień tygodnia!

  Prowadź dzienniczek posiłków

  Podczas rozszerzania diety dziecka ważne jest, aby uważnie obserwować reakcję maluszka na podawane mu pokarmy. Prowadzenie dzienniczka nowych smaków w wygodny i szybki sposób ułatwi Ci odnotowanie nowych produktów, jakie podajesz dziecku, a także Twoich spostrzeżeń.

  Zapraszamy do pobrania aplikacji "BoboVita" już dziś!

  Pobierz aplikację BoboVita

  Pobierz aplikację BoboVita

   Oceń ten artykuł: