SuperMama Awards 2016 i wyróżnienie Złoty brzuszek 2016 dla BoboVita

2 min
SuperMama Awards 2016 i wyróżnienie Złoty brzuszek 2016 dla BoboVita

Miło nam poinformować, iż w niedawno rozstrzygniętych plebiscytach produkty BoboVita otrzymały nagrody i wyróżnienia.

Co znajdziesz w tym artykule:
  1. 1.Złoty Brzuszek 2016
  2. 2.SuperMama Awards 2016
SuperMama Awards 2016 i wyróżnienie Złoty brzuszek 2016 dla BoboVita
SuperMama Awards 2016 i wyróżnienie Złoty brzuszek 2016 dla BoboVita

Złoty Brzuszek 2016

Wśród ulubionych produktów czytelniczek miesięcznika „M jak Mama” i mjakmama.pl po raz kolejny znalazły się produkty BoboVita. Dziękujemy za zaufanie!

Wyróżnienia w plebiscycie Złoty Brzuszek 2016 w kategorii „niemowlę” otrzymały:

Kaszki BoboVita PORCJA ZBÓŻ – linia 13 kaszek najwyższej jakości, które odpowiadają na potrzeby żywieniowe niemowląt w różnym wieku. Kaszki BoboVita to bogactwo różnorodnych zbóż (w tym z pełnego przemiału) bez dodatku cukru. Każda partia zbóż wykorzystywana w kaszkach BoboVita PORCJA ZBÓŻ przechodzi nawet ponad 600 testów jakości.

Owoce BoboVita – linia produktów z owocami. Normy dla owoców BoboVita są nawet do 3000 razy* bardziej surowe w porównaniu do tych obowiązujących dla owoców ogólnego przeznaczenia i tylko te owoce, które spełniają restrykcyjne wymagania BoboVita (w tym zewnętrzne standardy jakości narzucone przez prawo polskie i europejskie oraz surowe zasady producenta) mogą zostać wykorzystane w produkcji. 

SuperMama Awards 2016

Posiłek BoboVita Indyk w ziołach z warzywami po 9. miesiącu życia został wyróżniony złotem w Plebiscycie SuperMama Awards 2016 w kategorii „żywienie niemowlaka”.

Nagrody zostały przyznane w ramach trzeciej edycji Plebiscytu na Produkt Roku. Czytelniczki oddały kilka tysięcy głosów na ponad 80 produktów z 35 kategorii.

BoboVita Indyk w ziołach z warzywami po 9. miesiącu życia zapewnia bogactwo wartościowych i naturalnie pysznych składników dla prawidłowo zbilansowanej diety dziecka. BoboVita dba o różnorodność i bezpieczeństwo swoich surowców, a Nutricia świadomie wspiera rodziców w żywieniu ich dzieci w kluczowym okresie 1000 pierwszych dni życia.

*Dotyczy norm dla pestycydów. Żywność dla niemowląt i małych dzieci spełnia specjalne normy jakościowe, wynikające z przepisów prawa europejskiego i krajowego. Normy te są o wiele bardziej restrykcyjne w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia. 

Oceń ten artykuł: