Poznaj pyszne HITy* od BoboVity!

1 min
Poznaj pyszne HITy* od BoboVity!

Czas, w którym niemowlę zaczyna spożywać pokarmy inne niż mleko mamy, to jeden z pierwszych niezwykle ważnych momentów w życiu maluszka. Aby etap rozszerzania diety przebiegał prawidłowo, dziecko powinno otrzymywać produkty dopasowane do jego wyjątkowych potrzeb. Posiłki i deserki BoboVita zawierają odpowiedniej jakości składniki, które są bezpieczne dla młodego organizmu. To wiele pysznych smaków, które warto wypróbować!

Co znajdziesz w tym artykule:
  1. 1.Wypróbuj HITy od BoboVity!
  2. 2.HITy od BoboVity:
Poznaj pyszne HITy* od BoboVity!
Poznaj pyszne HITy* od BoboVity!

Sprawdź nasze najpopularniejsze posiłki w słoiczkach!

Wypróbuj HITy od BoboVity!

  • Delikatne mięso w posiłkach i zupkach BoboVita pochodzi wyłącznie od zaufanych dostawców. Zgodnie z prawem polskim oraz europejskim jest wolne od antybiotyków i pochodzi z hodowli, w których nie stosuje się hormonów.
  • Ryby  w posiłkach BoboVita to wyłącznie gatunki dziko żyjące, poławiane zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa z dużych, otwartych akwenów.
  • Każda partia warzyw BoboVita przechodzi nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa.
  • HITy od BoboVity nie zawierają dodatku soli.

HITy od BoboVity:

Polecane produkty

*wśród posiłków w słoiczkach BoboVita 125 g, 190 g, 200 g, 250 g oraz owoców i deserków w słoiczkach 125 g, 130 g, 190 g, sprzedaż wg AC Nielsen, 2017 r.

Produkty poniżej 6. miesiąca są przeznaczone do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Oceń ten artykuł:

Przeczytaj również: