BoboVita w nowym, apetycznym wydaniu!

1 min

Poznaj smakowitą odsłonę produktów BoboVita! Naturalnie pyszne, odpowiedniej jakości, bezpieczne, bez konserwantów i sztucznych barwników – od teraz dostępne są w nowych opakowaniach, które podkreślają apetyczne i różnorodne składniki, a wskazanie wieku, od jakiego można podawać produkt, jest lepiej widoczne. Wszystko po to, aby wybór posiłku dopasowanego do potrzeb żywieniowych dziecka był jeszcze łatwiejszy!

Kaszki BoboVita, zarówno mleczne, jak i bez dodatku mleka, dostępne są teraz w nowych opakowaniach. Zmiana jest naprawdę smakowita!

Kaszki BoboVita mleczne

Kaszki BoboVita bezmleczne

Kaszki BoboVita PORCJA ZBÓŻ mleczne i bezmleczne

Zupki, obiadki i owoce BoboVita

Owoce w tubkach BoboVita

Jeśli Twoje dziecko i Ty jesteście często w ruchu, polecamy nasze musy owocowe w nowych tubkach. Wygodne przezroczyste opakowanie to 100% smaku. Świetnie sprawdzą się podczas dużych i małych wycieczek! 

 

Niemowlęta i małe dzieci to szczególna grupa konsumentów. Wszystkie składniki zawarte w produktach BoboVita spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, a receptury wszystkich produktów są dopasowane do potrzeb i wymagań dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

 

 

Oceń ten artykuł: